NOWE PREZYDIUM RWSS WH UWM W OLSZTYNIE

Z wielką radością informujemy, że dnia 17 października 2016 roku zostało wybrane nowe prezydium Rady Wydziałowej Samorządu Studenckiego Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

MISS WENUS WYDZIAŁU HUMANISTYCZNEGO 2016

MISS WENUS! W tym roku w konkursie o tytuł najpiękniejszej dziewczyny Kortowa reprezentować będzie nas Alicja Biegalska. Studentka pierwszego roku dziennikarstwa. To nie jej pierwsza przygoda z konkursami tego typu. Brała także udział w różnych reklamach i pokazach mody. Ponadto uczestniczyła w targach zagranicznych, we Frankfurcie i Paryżu. Trzymajmy kciuki za Alicję, niech przyniesie naszemu… Read More »

Głosowanie na Kortowiadową Koszulkę Humana 2016

Ruszyło głosowanie na Kortowiadową koszulkę naszego Wydziału!!! Głosowanie odbywa się z pośrednictwem facebokowej aplikacji: Zapraszamy do głosowania 😉 https://apps.facebook.com/koszulkahumana/ Posted by RWSS WH UWM on 22 luty 2016 Głosowanie potrwa do 28.02.2016 r. do godziny 23:59 Głosować można codziennie 😉 Wyniki opublikujemy dnia 29.02.2016 o godzinie 12:00 na fanpageu RWSS WH UWM RWSS WH UWM  

Wielka PoSesja HUMANA

Sesja już za nami ! Jezeli chcecie odreagować stres po ciężkich egzaminach to zapraszamy was na PoSesję HUMANA!!!!! Już 3 marca o godzinie 21:00 w klubie SZNAPS na strówce. Bilety możecie nabyć w biurze RWSS WH UWM pokój nr 42 (obok XERO) CENA: 7 zł w przedsprzedaży/ 10 zł w klubie ZAPRASZAMY!!! —–>STRONA WYDARZENIA<—–

Ruszyła kolejna edycja konkursu SUPERHUMAN

Ruszyła druga edycja konkursu dla humanistów z pasją SUPERHUMAN. Celem konkurs jest wyłonienie i wyróżnienie kreatywnych, przedsiębiorczych i zaangażowanych humanistów, którzy nie ograniczają sie tylko do studiowania. Konkurs potrwa do kwietnia 2016 roku a jego finał bedzie miał miejsce na inauguracji X DNI HUMANA.       Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca 2016 roku… Read More »